Tootepuu
Sisenedes on-line poodi, on Teil võimalik kasutada kahte erinevat moodust, jõudmaks Teid huvitava tooteni. Esimese võimalusena valige ekraani vasakus servas olevast tootepuu menüüst Teid huvitav kaubakategooria. Klikkides edasi mõnele valikule, on Teil võimalik vaadata vastavate kaupade nimetusi ja hindu. Soovides mõnda toodet tellida, tuleb klikkida vastava toote juures auvale nupule “Lisa ostukorvi”.

Teise võimalusena saate kasutada ekraani ülemises servas asuvat otsingumootorit.

 

Ostukorv
Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete mõne toote juures klikkinud nupule “Lisa ostukorvi”. Ostukorvis olevate kaupade kogust saate muuta, kui klikite lahtris “Kogus” olevale valikule. Ostukorvis olevate kaupade koguse või ostukorvi sisu muutmise järgselt klikkige kindlasti ka nupule „Uuenda ostukorv“.  Uute kaupade lisamiseks ostukorvi, liikuge tootepuu kaudu teiste toodete juurde. Oma ostukorvi sisu saate jälgida igal ajahetkel, klikkides lehe ülaosas olevale ikoonile “Ostukorv”.

 

Tellimine
Kui olete veendunud, et ei soovi rohkem kaupu oma ostukorvi lisada, klikkige nupule “Mine kassasse”. Kõigepealt palume Teil sisestada maksja andmed. Kui maksja ja saaja on erinevad, siis tehke valik kastis „Saada teisele aadressile“ ning täitke avanenud lahtrid kauba saaja andmetega. Palun jälgige, et sisestatud andmed oleksid võimalikult täpsed (kättesaadavuse ja transpordi huvides), ärge palun unustage märkimast telefoninumbrit ja e-posti aadressi. Kasutame Teie isikuandmeid vaid tellimuse kättetoimetamise korraldamiseks. Kasutame kauba saatmiseks peamiselt ELS kullerteenust ning saaja telefoninumbri puudumisel ei ole võimalik tellimust Teile kätte toimetada.

Edasi tehke makseviisi valik, nõustuge tingimustega ning klikkige nupul „Esita tellimus“. Kõik sisestatud tellimused edastatakse automaatselt meie kirjakasti. Täitma asutakse ainult korrektselt vormistatud tellimusi mille eest on raha laekunud meie arveldusarvele.

Tellimused palume saata hiljemalt esmaspäeval kuni kella 17.00 – ks ja kolmapäeval kella 17-ks. Esmaspäeval kella 17.00-ks laekunud tellimused toimetame kõikjal Eestis kohale kolmapäeval ja kolmapäeval kella 17-ks laekunud tellimused toimetame kohale reedel.

 

Maksmine
Maksmiseks on kaks võimalust. Esiteks saate kohe siseneda oma internetipanka kus teid ootab täidetud maksekorraldus. Tehke  makse ning klõpsake valikul “tagasi kaupmehe juurde“. Teise valikuna saate tellimuse välja printida ning selle alusel teha ülekande meie arveldusarvele (Swedbank EE822200221024311334). Tellimuse andmed saadetakse ka Teie e-posti aadressile.

Maksekorralduse selgituste lahtrisse märkige tellimuse number. Tellimust asutakse täitma alles pärast tellimuse summa laekumist meie arveldusarvele. Segaduste vältimiseks palume Teil tellimus enne maksmist välja printida.

 

Ostu tühistamine
Kui soovite mingil põhjusel ostu, mille eest olete ka tasunud, tühistada, siis palume Teil e-mailiga saata vastavasisuline teade koos enda arveldusarve numbriga aadressile post@e-kennel.com. Ostu eest tasutud summa kantakse 14 päeva jooksul Teie arvele tagasi.

 

Kauba kohaletoimetamine
25 eurot ja rohkem maksvad tellimused toome Eesti piires tasuta kohale. Kui tellimuse summa on vähem kui 25 eurot, siis lisandub kauba maksumusele 6 eurot transporditasu.
Tellitud kauba saadame vastavalt Teie soovile kas koju või töö juurde.
Kauba kohaletoimetamiseks kasutame Eesti Posti kullerteenust (ELS kuller). Kuller helistab Teile enne kauba toomist, et kauba toomise aeg täpsustada. Kaupa vastu võttes veenduge, kas pakend on kahjustamata. Kui pakend on kahjustatud ja te ei soovi seetõttu kaupa vastu võtta, tagastage saadetis kullerile ning fikseerige keeldumise põhjus saatelehel. Võimalusel teatage meile saadetisest keeldumisest, et saaksime asendada Teie poolt tellitud kauba võimalikult kiiresti. Juhul kui kauba toomine hilineb või kaupa ei toodud, teatage palun meile telefoni teel nr. 60 88 719 või e-maili teel post@e-kennel.com

 

Müügipakendi tagastamine
Kauba tellijal on õigus tasuta tagastada meilt tellitud kauba pakend kauba üleandjale. Pakendeid võetakse tasuta vastu  e-kennel OÜ kontoris Teaduse 1, 75501 Saku. Palume eelnevalt kokku leppida telefonil 60 88 719.